А Плюс 2060 A-PLUS

Набір каструль А Плюс 2060 A-PLUS з кришками з нержавіючої сталі для об’ємом 5 л, 3 л, 2л, 1.5л, 1.2л і 1л

06.06.2020 0 Автор: blouse

Набір каструль А Плюс 2060 A-PLUS з кришками з нержавіючої сталі для індукційних плит об’ємом 5 л, 3 л, 2л, 1.5л, 1.2л і 1л створені спеціально для цього типу плит.

По-перше, їх матеріал — найякісніша нержавіюча сталь. Можете перевірити за допомогою магніту (такі часто додаються до індукційних плит).

Крім того, у них товсте дно і достатній діаметр. Дно не рельєфне, а ідеально рівне. Це забезпечує щільне прилягання до варильної поверхні, а значить і хорошу тепловіддачу від плити до каструлі.

Також цей набір сумісний з інерційними і газовими плитами, що робить його універсальним. На кришці є отвір для пари, а самі каструлі дуже зручні в зберіганні: їх можна тримати просто стопкою.

Каструлі можна мити в посудомийній машині, а також просто вручну. Але головне — це дуже якісний посуд, яка ніколи вас не підведе. Тепер приготування на індукційній плиті перетворюється на справжнє задоволення без клопоту і турбот. І нарешті, цей набір коштує зовсім не дорого для такої якості. А ми просто доставимо їх максимально швидко.