Набір каструль А-ПЛЮС з кришками з нержавіючої сталі для індукційних плит об’ємом 5 л 3л 2л 1.5л 1.2л 1л

06.06.2020 0 Автор: blouse

Різниці немає, вирішили ви купити каструлі собі, тому що старі продірявилися, або підшукуєте комусь подарунок — набір каструль a-plus 4шт зі скляною кришкою стануть для вас відмінним вибором. Каструлі виконані з нержавіючої сталі в мінімалістичному строгому дизайні: просто і лаконічно. Вони не виб’ються із загального стилю посуду і будуть мати гарний вигляд на кухні.

Комплектація включає в себе вісім предметів: чотири кришки і чотири каструлі. Кришки ударостійким, зроблені з термостійкого скла, з отвором для випуску пари. Дно капсульоване: завдяки шару алюмінію, закритому в двошарової капсулі зі сталі, дно каструлі прогрівається рівномірно, що гарантує швидке нагрівання і економію енергії.

Ручки на каструлях і кришках зроблені з металу і протримаються довго. Каструлі багатофункціональні, довго зберігають гарний вигляд і прості в догляді, легко миються як руками, так і в посудомийній машині. Підходять для різних видів плит: індукційних, газових, електричних.

Якщо ви шукаєте екологічно чистий посуд, яка прослужить вам довгі роки, то набір каструль з нержавіючої сталі а-плюс 4 шт — відмінний вибір.