А Плюс 2060 A-PLUS набір каструль об’ємом 5 л, 3 л, 2л, 1.5л, 1.2л, 1л з кришками з нержавіючої сталі

06.06.2020 0 Автор: blouse

Головна особливість індукційної плити полягає в тому, що сама вона не нагрівається, зате нагріває дно вашої каструлі або сковороди. Це означає, що підходить для такої плити далеко не кожна каструля. Давайте розберемося, якою має бути посуд для індукційних плит.

матеріал

В першу чергу, він повинен намагнічуватися. Так що, вам не підходять каструлі зі скла, керамічні, мідні. Також не підходять алюмінієві сковорідки без спеціального магнітного покриття на дні. Зупинити свій вибір краще на посуді чавунної або з нержавіючої сталі.

параметри

Товщина дна повинна бути 2-6 мм: не більше і не менше. Це допоможе запобігти деформації під впливом температури. Діаметр сковороди і каструлі складати повинен мінімум 0,12 м. На дні не повинно бути ніякого рельєфу.

На посуді, що підходить для печі індукційної обов’язково повинен бути відповідний значок. Якщо його немає, можете перевірити придатність посуду за допомогою магніту. Є й багато інших вимог, в яких не так просто розібратися. Просто знайте, що  А Плюс 2060 A-PLUS набір каструль з кришками з нержавіючої сталі для індукційних плит об’ємом 5 л, 3 л, 2л, 1.5л, 1.2л, 1л  всім їм відповідає і підходить для вашої плити.