Набір каструль Bohmann BH виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі

03.06.2020 0 Автор: blouse

Набір каструль Bohmann BH +1800 MRB виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 18/10 — це одна з багатьох різновидів нержавіючої сталі, до складу якої входить 18% хрому і досить підвищений, в порівнянні зі звичайним складом, вміст нікелю 10%. Саме такий тип сплаву і чистота виробництва гарантують досить високу якість, а також позбавляють метал магнітних властивостей і роблять його абсолютно інертним. Саме завдяки цим властивістю такий посуд при взаємодії з кислотами і лугами, що містяться в продуктах, ніяких хімічних реакцій не відбувається і ніякі шкідливі речовини не загрожують здоров’ю користувача.
Каструлі з багатошаровим дном (9 шарів), забезпечують чудове розподіл і збереження тепла. Клёпочная система кріплення ручок не тільки довговічна, але і зарекомендувала себе тим, що ручки не нагріваються разом з корпусом каструлі. Скляні кришки з жароміцного скла, з отвором для виходу пари і датчиками температури. У наборі є вставка для фритюру, 2 бакелітові підставки під гаряче і кухонне приладдя: — лопатка, шумівка і ложка для спагетті. Набір каструль підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні, миється в посудомийній машині.

Набір каструль Bohmann BH 1800 MRB включає в себе:

ківш з кришкою: Ø 16 х 10.5 см, ~ 2.1 л;
каструля з кришкою: Ø 16 х 10.5 см, ~ 2.1 л;
каструля з кришкою: Ø 18 х 11.5 см, ~ 2.9 л;
каструля з кришкою: Ø 20 х 12.5 см, ~ 3.9 л;
каструля з кришкою: Ø 24 х 14.5 см, ~ 6.6 л;
сковорода з кришкою: Ø 24 х 7.5 см; ~ 3.4 л;
мірна шкала всередині посуду;
9-ти шарове індукційне дно;
нейлонові кухонне приладдя (3 шт);
бакелітові підставки під гаряче (2 шт);
вставка-фритюрниця;
розмір упаковки Ш / В / Г: 47.5 Х 18 х 46 см
Увага: обсяг посуду може відрізнятись від заявленого виробником!

Рекомендації по використанню кухонного посуду: перед першим використанням видаліть упаковку та наклейки з посуду. Вимийте посуд теплою водою з миючим засобом, при цьому не використовуйте мочалки і миючі засоби містять абразивні речовини і компоненти. Не можна нагрівати порожній посуд. Для ефекту »не нагріваються ручок», полум’я конфорок і радіус нагрівальних поверхонь не повинні виходити за межі дна посуду. При дотриманні рекомендацій, посуд прослужить Вам набагато довше.