Набір каструль нержавіюча сталь, 3 шт. TVS Набір каструль Grun, 5 пр. Riess Grun

03.06.2020 0 Автор: blouse

Набір каструль нержавіюча сталь, 3 шт. TVSПрактична, якісна, красива, зручна — саме такою є посуд, що випускається відомим італійським брендом TVS. Посуд TVS проводиться в Італії з кінця шістдесятих років двадцятого століття. У цій компанії працюють такі відомі європейські дизайнери як Альберто Медоєв, Карім Рашид, Матео Тун, Анжело ді Порто. Сьогодні продукція цієї марки експортується більш ніж в 65 країн світу.
Сотейники, сковороди, каструлі і інше начиння від TVS унікальна, високоякісна і створена в оригінальному сучасному дизайні і з використанням новітніх технологій. В асортименті продукції цього бренду можна зустріти посуд для всіх видів варильні поверхні, включаючи індукційні і склокерамічні. Кожен предмет начиння цієї марки має особливе антипригарне покриття, яке без шкоди для здоров’я людини, відрізняється особливою зносостійкістю і відмінними антипригарні властивості.

Посуд TVS представлена ​​безліччю колекцій, серед яких можна зустріти виконані як в класичному стриманому дизайні, так і в ексклюзивному авторському оформленні з використанням нестандартних конструкторських рішень і ефектних колірних рішень. На всю свою продукцію компанія TVS дає гарантію п’ять років. Італійська посуд TVS — відмінний вибір для вашої кухні!