Набір квадратних каструль з мармуровим покриттям 3 шт 20/24/28 см оптом від виробника А-Плюс за низькою ціною в Україні.

Набір квадратних каструль з мармуровим покриттям 3 шт 20/24/28 см оптом від виробника А-Плюс за низькою ціною в Україні.

Набір каструль торгової марки А-Плюс виготовлений з високоякісного литого алюмінію, покритого спеціальним антипригарним мармуровим покриттям. Завдяки покриттю, посуд має високу зносостійкість і має високу теплопровідність. Унікальна конструкція дна забезпечує рівномірний нагрів по всій поверхні, відповідно їжа в ній готується швидше.

Головна особливість такого посуду — можливість приготування смачної і корисної їжі без додавання масла.

Мармурове покриття безпечно для здоров’я людини і дозволить зберегти в продуктах максимум вітамінів. Каструля жароміцний і може використовуватися також для духовок. До каструлі йде кришка з термостійкого скла. Каструля придатна для використання на плитах будь-якого типу, в тому числі і індукційних.

Розмір: 20 х 20 см, об’єм: 3,2 л
24 х 24 см, об’єм 5,1 л

28 х 24 см, об’єм 7,8 л

Пропонуємо співпрацю для власників магазинів. Посуд і інші товари для будинку оптом від виробника за найнижчою ціною в Україні. Доставка по Україні всіма доступними в вашому регіоні службами.