Емальований каструля 20 см оптом від виробника А-Плюс за низькою ціною в Україні

0971 Емальований каструля 20 см оптом від виробника А-Плюс за низькою ціною в Україні

Емальована каструля 20 см — хороший подарунок для будь-якої господині. Емальовані каструлі екологічні, не вбирають запахи, не змінюють смакових якостей їжі. Підходять для приготування перших і других страв, гарнірів, соусів і т.д. Посуд виконана зі сталі і покрита потрійним шаром емалі. Такий посуд поєднує в собі безпеку, універсальність, невибагливість у догляді. Завдяки шару емалі, в їжу не потрапляють іони металів, і не розмножуються бактерії. Забарвлення з яскравою квітковою композицією сподобається будь-якій господині і прикрасить інтер’єр Вашої кухні. Товщина стінок 1,2 мм.

Можна готувати на всіх видах виручених плит. Виняток — індукційні поверхні.

Емаль оберігає метал від корозії. Внутрішня поверхня не вбирає запахи. Готовий продукт може довго зберігатися, не змінюючи свої смакові якості. Можна готувати на всіх видах виручених плит. Виняток — індукційні поверхні. Для приготування їжі на таких приладах у каструлі має бути спеціальне багатошарове днище. Підходить для приготування всіх страв: перше, друге, третє.

Розмір каструлі: 20 cm / 3L

Оптові продажі емальованих каструль від виробника. Низька ціна і хороша якість товару. Доставка по Україні будь-якими доступними службами доставки.